MY blue Melody Technische Specificaties
* Bouwjaar 2005, constructie in hout
* Lengte & Breedte 37,5 meter lang & 8,3 meter breed
* Motor 2 x Caterpillar turbo 3412, totaal 1500pk
* Aantal decks 3
* Generator 2 afzonderlijke sets
* Compressor

2 x Bauer Mariners

* Nitrox Membrane Filling System
* Electriciteit 220V/110V
* Water 2 x zoetwaterinstallatie
* Drainage milieuvriendelijk
* Navigatie

Radar, Echolot, GPS, VHF Radio, Plotter, Satelliet telefoon.

* Zodiac

2 x 5.1m - 30pk outboard

* Veiligheid

2 x reddingsboten, zwemvesten, zuurstof, EHBO, brandblussers, sprinklers, rook / warmte detectoren met een centraal alarm systeem.

* Flessen aan boord 12L aluminium flessen (DIN & INT)
MY blue Melody

MY blue Melody, gebouwd in 2005, is een gezellige moderne cruiser met alle noodzakelijke voorzieningen aan boord. Deze prestigieuze boot combineert topservice, klasse en comfort. Dit is een uiterst functionele praktische boot. Het duikdek & duikplatform zijn ruim & comfortabel en volledig in teak. De bouwstijl van deze cruiser zorgt voor een comfortabel verblijf in stijl. De behulpzame crew verleent een eerste klas service!

Er zijn 13 dubbele kajuiten (26 pax):
* 10 ruime kajuiten met 2 x eenpersoonsbed (benedendek).
* 3 ruime suites met King-size bed (middendek & opperdek).


De 13 dubbele kajuiten zijn voorzien van ensuite badkamer (douche + toilet) & airco.
Badmantels, handdoeken & beddelakens zijn voorzien en worden regelmatig verschoond.


Op het opperdek bevindt zich een overdekt zonnedek in teakhout, waar diegenen die liever in de schaduw vertoeven, zalig kunnen genieten. In de stijlvolle bar kan je genieten van een lekker fris drankje. Een entertainment system met een Plasma Flat screen & DVD-speler & CD-speler zijn hier alsook aanwezig.

Op het groot zonnedek op het topdek kunnen de zonnekloppers zalig genieten van de Egyptische zonnestralen en/of zich verdiepen in hun favoriete boek.



Het duikdek & duikplatform in teak biedt ruim voldoende plaats voor elke duiker.

De kok bereidt elke dag 3 overheerlijke internationale maaltijden met tussendoor versnaperingen.


U maakt ongeveer 3 tot 4 duiken per dag.
Nitrox liefhebbers kunnen tegen een extra forfait met nitroxmengsel duiken.


Op het maindeck bevindt zich een eetruimte met 8 tafels & salad bar en alsook een afzonderlijke stijlvolle ruime salon, een entertainment system met een Plasma Flat screen & DVD-speler & CD-speler.